nám. T. G. Masaryka 1335, Zlín 760 01
+420 577 211 312, +420 737 259 320
recepce@hotelgarnizlin.cz
map
HOTEL Garni Zlin ***

Rádi bychom Vás srdečně přivítali na webových stránkách hotelu Garni Zlín. Děkujeme, že se zajímáte o náš hotel a doufáme, že zde naleznete potřebné informace.

Hotel je umístěn přímo v centru města a Vaše cesta na příjemný nákup nebo jen do kavárny na odpolední kávu netrvá nikdy déle než pár minut.

V nabídce hotelu naleznete kromě ubytování v pokojích a apartmánech také pronájem salonků.

Hledáte vhodné prostory pro Vaše školení, obchodní jednání nebo firemní prezentaci? Nabízíme Vám dva salonky, kde zajistíme kompletní gastronomický servis i zapůjčení plátna, dataprojektoru, flipchartu a přístup na internet.

Pracovníci recepce jsou připraveni pro Vás 24 hodin denně zajistit níže uvedené služby a podle možností splnit i další Vaše přání.

Bezplatné parkování u hotelu, bezplatný pronájem hotelového trezoru, buzení hostů ve vyžádanou hodinu, podávání informacích o vlakových a autobusových spojích, zajištění taxi.

Při platbě v hotelu akceptujeme tyto kreditní karty: EC/MC, Maestro, VISA, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, Diners Club a Discover.

Hotel Garni nabízí 68 dvoulůžkových pokojů (možnost manželských nebo oddělených postelí), 3 třílůžkové pokoje, 8 čtyřlůžkových pokojů (2 oddělené ložnice se společným soc. zázemím) a 1 bezbariérový apartmán. Celková kapacita činí 178 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem s přímou volbou, připojení k Wi-Fi, 49 pokojů má TV-SAT. Možnost zapůjčení dětské postýlky na objednání (pouze 2 ks).

Complete information

Gastronomické služby hotelu zajišťují klimatizovaná restaurace a kavárna s celkovou kapacitou 70 osob v přízemí hotelu a popř. čínská restaurace ve 2. patře.

Bohaté snídaně jsou podávány formou teplého i studeného bufetu od 6.30 - 10.00 hod.

Daily menu - menicka.cz Complete information
Go to gallery
Reservation
Check In
0 choose a date
Check Out
0 choose a date
Number of guests
0
Number of rooms
0
Name and surname
Phone
E-mail
Note
We'll be back soon
Facebook
Follow us
Actual weather Zlín
20 °C | °F